Tabell med anmälda lag

Förening Klass Lagnamn
Alingsås IF Pojkar 16-17 Alingsås IF
Emmaboda komb Flickor 13 Emmaboda komb
Emmaboda Komb P06-07 Pojkar 13 Emmaboda Komb P06-07
Förslövs IF Pojkar 13 Förslövs IF
Götene IF Pojkar 14 Götene IF
Götene IF Pojkar 15 Götene IF
Hjuviks AIK Flickor 13 Hjuviks AIK 1
Hjuviks AIK Flickor 13 Hjuviks AIK 2
IF Böljan Falkenberg Pojkar 14 IF Böljan Falkenberg
IFK Falköping Pojkar 12 IFK Falköping Blå
IFK Falköping Pojkar 12 IFK Falköping Vit
IFK FalköpingFF Pojkar 16-17 IFK FalköpingFF Blå
IFK Falköping FF Pojkar 15 IFK Falköping FF
IFK Fjärås Pojkar 12 IFK Fjärås 1
IFK Fjärås Pojkar 12 IFK Fjärås 2
IFK Hjo Pojkar 13 IFK Hjo
IFK Kalmar Flickor 13 IFK Kalmar 2
IFK Kalmar Flickor 13 IFK Kalmar 1
Ifk Mariestad Pojkar 15 Ifk Mariestad
IFK Skövde Fotboll Pojkar 12 IFK Skövde Fotboll 3
IFK Skövde Fotboll Pojkar 12 IFK Skövde Fotboll 2
IFK Skövde Fotboll Pojkar 12 IFK Skövde Fotboll 1
IFK Skövde Fotboll Pojkar 13 IFK Skövde Fotboll 2
IFK Skövde Fotboll Pojkar 13 IFK Skövde Fotboll 1
IFK Skövde Fotboll Pojkar 14 IFK Skövde Fotboll 2
IFK Skövde Fotboll Pojkar 14 IFK Skövde Fotboll 1
IFK Skövde Fotboll Pojkar 15 IFK Skövde Fotboll 2
IFK Skövde Fotboll Pojkar 15 IFK Skövde Fotboll 1
IFK Skövde Fotboll Pojkar 16-17 IFK Skövde Fotboll 3
IFK Skövde Fotboll Pojkar 16-17 IFK Skövde Fotboll 2
IFK Skövde Fotboll Pojkar 16-17 IFK Skövde Fotboll 1
IFK Strömstad Flickor 14 IFK Strömstad
IFK Vaxholm Flickor 13 IFK Vaxholm
IFK Viksjö Pojkar 12 IFK Viksjö
Kareby/Kode Pojkar 15 Kareby/Kode
Kungsbacka IF Pojkar 12 Kungsbacka IF 2
Kungsbacka IF Pojkar 12 Kungsbacka IF 1
Kungsbacka IF Pojkar 12 Kungsbacka IF 3
Kungsbacka IF Pojkar 13 Kungsbacka IF
Kungsbacka IF Pojkar 14 Kungsbacka IF Blå
Kungsbacka IF Pojkar 14 Kungsbacka IF Vit
LFF Ungdom Pojkar 14 LFF Ungdom
Ljungbyheds IF/Röstånga IS Pojkar 13 Ljungbyheds IF/Röstånga IS
Mariestads Bois FF Flickor 14 Mariestads Bois FF f 05
OBK Pojkar 15 OBK
Onsala BK Pojkar 14 Onsala BK
Ramdala IF Pojkar 14 Ramdala IF
Skara FC Pojkar 14 Skara FC 2
Skara FC Pojkar 14 Skara FC 1
Skara FC Pojkar 15 Skara FC
Skara FC Pojkar 16-17 Skara FC
Skillingaryds IS Pojkar 13 Skillingaryds IS
SK Mjörn Pojkar 14 SK Mjörn
Skultorps IF Pojkar 12 Skultorps IF
Skultorps IF Pojkar 16-17 Skultorps IF U-16
Skultorps IF Flickor 13 Skultorps IF
Stenkullen GoIK Pojkar 13 Stenkullen GoIK
Stenkullen GoIK Pojkar 15 Stenkullen GoIK
Stenungsunds IF Pojkar 14 Stenungsunds IF
Stenungsunds IF F05 Flickor 14 Stenungsunds IF F05
Sörskogens IF Pojkar 13 Sörskogens IF
Torslanda IK Pojkar 14 Torslanda IK Vit
Torslanda IK Pojkar 14 Torslanda IK Svart
Torslanda IK Pojkar 16-17 Torslanda IK P16
Tölö IF Flickor 12 Tölö IF 2
Tölö IF Flickor 12 Tölö IF 1
Ulricehamns IFK Pojkar 14 Ulricehamns IFK P05
Ulricehamns IFK Flickor 14 Ulricehamns IFK F05
Ulvåkers IF Pojkar 14 Ulvåkers IF
Ulvåkers IF Pojkar 15 Ulvåkers IF
Ulvåkers IF Flickor 13 Ulvåkers IF
Waggeryds Ik Pojkar 16-17 Waggeryds Ik P16
Vallens IF Pojkar 13 Vallens IF
Vallens IF Pojkar 14 Vallens IF
Vallens IF Flickor 13 Vallens IF
Vallens IF Flickor 14 Vallens IF
våmbs if Pojkar 15 Våmbs IF
Ytterby IS Flickor 14 Ytterby IS
Älvsborg FF Pojkar 15 Älvsborg FF
Älvsborg FF Flickor 13 Älvsborg FF Blå
Älvsborg FF Flickor 13 Älvsborg FF Svart
IFK Skövde Sporrong Knistad Herrgård Scandic Skara Sommarland Choice